پیکاپ تاگا پادران موتور

پیکاپ تاگا با کاربری آتش نشانی

شرکت پادران موتور به عنوان تولیدکننده جدید خودرو در ایران، در سال ۱۴۰۱ اقدام به معرفی جدیدترین محصول خود در سگمنت پیکاپ به نام کینگ لینگ تاگا H کرد.این خودرو که محصول مشترک شرکت چینی کینگ لینگ و شرکت ژاپنی ایسوزو است و در سال ۲۰۱۷ با نسل اول خود راهی بازار شد. سپس در سال ۲۰۲۱، نسخه فیس لیفت آن با الهام از طراحی ایسوزو دی‌مکس معرفی گردید.

پیکاپ تاگا با کاربری آتش نشانی

این خودرو به عنوان یک پیکاپ دو دیفرانسیل و با توجه به توان فنی مناسب امکان تجهیز برای کاربری‌های مختلف را داراست و می‌تواند. در شرایط مختلف از جمله برای مقاصد اورژانسی مانند آتش نشانی مورد استفاده قرار گیرد. نسخه لانگ این خودرو با توجه به فاصله محوری بلندتر نیز قابلیت حمل بار بیشتری را دارد و می‌تواند با تجهیزات بیشتری مجهز گردد.

پیکاپ تاگا

پیکاپ تاگا پادران موتور

ویژگی‌های داخلی این پیکاپ شامل دو صفحه نمایش دیجیتال مجزا برای اطلاعات خودرو و سیستم سرگرمی، سیستم تهویه مطبوع ساده، فرمان هیدرولیک و غیره می‌باشد.ظاهر خارجی جذاب این خودرو الهام گرفته از ایسوزو دی‌مکس بوده و وزن آن نیز حدود ۲ تن گزارش شده است.در بخش ایمنی و امکانات رفاهی، کینگ لینگ تاگا مجهز به انواع سیستم‌های کمکی راننده و امکاناتی همچون شیشه‌های دوجداره، آینه‌های برقی، گرمکن صندلی و غیره می‌باشد.

امتیازبه این نوشته post

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *