ورودی پادرا دیزل

صنـــایع خــــودرو ســــازی پــــادرا

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سنگین تاترا

Sales and After Sales Service Official Dealer of TATRA Trucks.

شرکت آسان کارپادرا (پادرا دیزل) نماینده رسمی کامیون های سنگین وماشین های آتش نشانی TATRA truck (تاترا تراکس) جمهوری چک درایران در سال ۱۳۹۲ با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف فعالیت در حوزه واردات، فروش و خدمات پس از فروش کامیون های سنگین شروع به فعالیت نموده است و همواره عرضه محصولات با قابلیت اطمینان بالا و برخورداری از استانداردها، ایمنی و محیط زیستی مطابق با فناوری روز دنیا به منظور توسعه و بهبود ناوگان حمل نقل که یکی از راههای دست یابی به اهداف اقتصاد ملی است، سرلوحه اهداف این شرکت بوده است.
این شرکت همواره ایجاد ارزش برای کلیه کاربران صنعت حمل ونقل کشور از طریق توانمند سازی و بکارگیری خلاقیت کارکنان جوان و کارآزموده و ارتباط تجاری با شرکت های تراز اول جهانی و توسعه خدمات پس از فروش در راه دست یابی به رضایت مشتری و مشتری مداری را مدنظر خود قرارداده و امید است با اتکا به عنایت الهی و تمرکز بر اهداف اشاره شده چشم اندازی روشن برای خود و آینده صنعت حمل و نقل کشورعزیزمان ایران به ارمغان آورد.

داف کشنده پادرا دیزل

اصالت

زمینه های موفقیت محصولات تاترا ـ از اعتمادی که مشتری چه امروزه و چه در آینده در هنگام استفاده از محصول بی نظیر تاترا آنرا حس می کند.

تعمیرگاه مرکزی پادران موتور

توسعه

بیش از هشتاد سال توسعه مستمر فنی و انجام اصلاحات و اضافه کردن ویژگی های جدید که همگی براساس نیازهای مشتری بنا نهاده شده اند

پادران موتور

قدرت

کاور محورهای انتقال قدرت و سیستم مستقل آونگی برای اولین بار در یک ماشین سواری تاترا در سال ۱۹۲۳ مورد استفاده قرار گرفت

تــاترا تــــراک

تولید کننده خودروهای سنگین تاترا

تاسیس در سال ۱۸۵۰ TATRA TRUCKS یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان خودرو در جهان است. که در شهر Koprivnice (یک شهر در بخش شرقی) جمهوری چک، منطقه موراویا سیلسیا واقع شده است.
TATRA TRUCKS دارای دو شرکت تابعه (زیر مجموعه) – Taforge و Tafonco میباشد. برنامه اصلی آن تولید کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین و ترکیب دو کاربری جاده ای و غیر جاده ای (Off-road) به دلیل افزایش نیاز مشتریان میباشد. یکی از مزایای مهم TATRA، این است که، نه تنها در زمینه توسعه بلکه در ظرفیت های تولید نیز ،از پتانسیل انسانی بالا برخوردار است.
کامیون های با نام تجاری TATRA به گونه ای در طراحی و تولید منحصر به فرد میباشند که هنوز توسط هیچ کسی یا کمپانی دیگری به صورت موفق کپی برداری نشده است. کامیون های سنگین Kopřivnice به دلیل توانایی حرکت عالی شان در موقعیتهای دشوار و در شرایط آب و هوایی سخت، قابلیت اطمینان بالا و ویژگی های کاربری بسیار عالی در جهان مشهور هستند. محصولات تاترا به خوبی می توانند چه در شرایط یخبندان و چه در دمای بسیار بالای کویری به صورتی منظم و کارآ به فعالیت خود مشغول باشند.

 

دامنه محصولات کامیون های TATRA در حال حاضر

دامنه فعلی کامیون های این کارخانه به واسطه تنوع گوناگون پاسخگوی هرگونه الزام و نیاز مشتریان میباشد. که عبارتند از شش نوع اصلی.

  • TATRA PHOENIX
  • TERRN01
  • JAMAL
  • T 810
  • T 815-7
  • T 810

در حال حاضر محصولات این کارخانه به صورت گسترده در حوزه های تجاری مهم شامل روسیه، کشورهای مستقل مشترک المنافع، هند، کشورهای شبه جزیره عرب، استرالیا، ایالات متحده و کشورهای حوزه اروپا مورد استفاده و مقبول مشتریان میباشد. علاوه بر این، ارتش جمهوری چک از مهمترین مشتریان این شرکت میباشد .
ویژگی های رانندگی بسیار عالی و متعدد نوآوری های فنی و طراحی خلاقانه وسایل نقلیه TATRA با شرکت در مسابقات مسافت بلند طی سالیان گذشته تأیید شده است. کاربران TATRA از موفقترین رانندگان در رالی پاریس داکار طی سالهای اخیر میباشند.