نمایشگاه بین المللی یزد

محصولات پادرا موتور نمایشگاه یزد ۱۴۰۲

محصولات پادرا موتور نمایشگاه یزد ۱۴۰۲

صنایع خودرو سازی پادرا با هدف معرفی محصول دیزل، تاترا و داف و در خودرو سواری و کار؛ محصول تاگا را در این نمایشگاه به نمایش گذاشت.

صنایع خودرو سازی پادرا

به گزارش پادرا نیوز خودرو، فضای بیرونی نمایشگاه بین‌المللی خودرو یزد به صورت کامل در قرق دو شرکت پادرا دیزل و پادران موتور بود.

پادرا دیزل با جانمایی کامیون تاترا روی یک سکوی فلزی در ورودی اصلی نمایشگاه، تلاش در نمایش قدرت محصولات تارا تراک را داشت.

پادرا دیزل همچنین کشنده‌های داف را به این نمایشگاه آورده بود.

یکی از محصولات جذابی که در این نمایشگاه به نمایش درآمده بود و با استقبال زیادی نیز مواجه شد، پیکاپ تاگا در غرفه پادران موتور بود.

محصولات پادرا موتور نمایشگاه یزد 1402

پادران موتور پیکاپ تاگا یزد

پادران موتور با نمایش پیکاپ تاگا برای بازدیدکنندگان یزدی، فروش این پیکاپ را نیز کلید زد.

پیکاپ تاگا در نمایشگاه خودرو یزد، با تخفیف ۴۴ و ۵۲ میلیون تومانی ویژه نمایشگاه با قیمت یک میلیارد و ۷۹۸ میلیون تومان برای نسخه استاندارد و یک میلیارد و ۸۸۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای نسخه لانگ قابل خریداری است.

طرح فروش اقساطی بدون ضامن پیکاپ تاگا، ویژه نمایشگاه خودرو یزد با تحویل ۳۰ روزه و پیش پرداخت ۷۹۰ میلیون تومان برای نسخه استاندارد و ۸۷۰ میلیون تومان برای نسخه لانگ، در حال اجرا است.

باقی مانده مبلغ خودرو نیز در قالب ۱۴ فقره چک از خریدار اخذ خواهد شد.

علاقه‌مندان برای بازدید از خودروهای پادرا موتور و پادرا دیزل می‌توانند ۱۹ تا ۲۲ دی ماه ۱۴۰۲ و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل غرفه این شرکت واقع در شهرک دائمی نمایشگاه های بین‌المللی شهر یزد حاضر شوند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *